1 / 6
Daihatsu cuore 1.0 benzin automatik
2.900 €
Цената не е фиксна
07.10.2021 20:55

Гостивар / Гостивар

Марка:

Daihatsu

Модел:

Cuore

Година:

2003

Гориво:

Бензин

Километри:

160000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.11625

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

🇨🇭Daihatsu cuore
🇨🇭1.0 benzin
🇨🇭Automatik
🇨🇭Viti 2005
🇨🇭Km 162.000
🇨🇭Me regjistrim

📞071-636-455📞

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Auto plac swiss
Gostivar
Потврден огласувач
071636455
Испрати Е-маил до огласувачот

Mercedes benz b170 benzin

88 €

Daihatsu cuore 1.0 benzin automatik

2900 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам