1 / 4
Kosalica clipper 52
750 €
Цената не е фиксна
09.10.2021 14:44

Гостивар / Гостивар

Sabo
Clipper 52
Servisiran
Pali kosi
Nozot 51 cm

📞071-636-455📞

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Auto plac swiss
Gostivar
Потврден огласувач
071636455
Испрати Е-маил до огласувачот

Bmw 320 d facelift 2009

9750 €

Ford C-max 1.6 2015

10500 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам