1 / 12
PORSCHE CAYENNE 3,0 DIZEL MK TABLI PERFEKTEN !
28.500 €
07.08.2022 17:18

Кочани / Кочани

Марка:

Porsche

Модел:

Cayenne

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

176 kw / 239 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

PORSCHE CAYENNE 3,0 DIZEL MK TABLI PERFEKTEN !
KOMPLETNO SERVISIRAN ! + 4 NOVI LETNI GUMI 2022 !
REGISTRIRAN NA MK TABLI CELA GODINA !

CENA ZA ZAMENA E 30000 EUR ! ZAMENA MOZE ZA VOZILO DO MAKS 10000 EUR !!!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

SUPERAVTO
Потврден огласувач
070 278 900
Испрати Е-маил до огласувачот

PEUGEOT 308 1,6 HDI 110 KS FACELIFT 2010 MK TABLI EXTRA !

4650 €

FORD FIESTA 1,4 TDCI 2010 TITANIUM MAKS OPREMA !

4350 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам