1 / 12
VW TOUAREG 3.0 TDI 245 KS AIR SUSPENSION KAKO NOV !
19.950 €
Цената е фиксна
07.08.2022 17:17

Кочани / Кочани

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touareg

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

140000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

180 kw / 245 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

VW TOUAREG 3.0 TDI 245 KS AIR SUSPENSION KAKO NOV !
- REGISTRIRAN NA MK TABLI CELA GODINA
- KOMPLETNO SERVISIRAN
- PALI VOZI
- PERFEKTNA TEHNICKA SOSTOJBA
- MOZNA ZAMENA ZA POEFTINO VOZILO DO MAKS 8000 EUR SO VASA DOPLATA NA REALNI CENI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

SUPERAVTO
Потврден огласувач
070 278 900
Испрати Е-маил до огласувачот

VW TOUAREG 3.0 TDI 245 KS AIR SUSPENSION KAKO NOV !

19950 €

NISSAN QASHQAI FACELIFT 1,5 DCI 110 KS 2012 PERFEKTEN !!!

8650 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам