1 / 1
Maxpuls Pumpa za voda na benzin 3.8kw 1000l/1min
9.999 МКД
05.07.2022 14:49

Ресен

Состојба на предмет
Нов

MAX PULS Пумпа за вода на бензин MP-GWP10
Моќност:3.8kW
Вртежи:3600
Проток:1000л во минута
Длабочина:8метри
Конектор:2"
Макс.висина:30м
Teжина:23кг
12 месеци гаранција

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Се продава од:

Железарија алати машини се за вашиот дом и работилница
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Makzi za kalemenje-nozici noz NOVII!!

450 МКД

Maxpuls Pumpa za voda na benzin 3.8kw 1000l/1min

9999 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам