1 / 1
Maxpuls pumpa za voda na benzin 3100w
9.499 МКД
31.08.2022 07:29

Ресен

Состојба на предмет
Нов

MAX PULS Пумпа за вода на бензин MP-GWP05
Моќност:3.1kW
Вртежи:3600
Проток:500л во минута
Длабочина:8метри Конектор:2" Макс.висина:30м
12 месеци гаранција

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Се продава од:

Железарија алати машини се за вашиот дом и работилница
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Makzi za kalemenje-nozici noz NOVII!!

450 МКД

Bateriska nozica makazi za kroenje 21v novii!!!

1 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам