1 / 1
Makzi za kalemenje-nozici noz NOVII!!
450 МКД
01.04.2022 10:25

Ресен

Состојба на предмет
Нов

Makazi za kalemenje

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Се продава од:

Железарија алати машини се за вашиот дом и работилница
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Makzi za kalemenje-nozici noz NOVII!!

450 МКД

Bateriska nozica makazi za kroenje 21v novii!!!

4999 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам