1 / 4
Bateriska nozica makazi za kroenje 21v novii!!!
1 €
21.08.2022 11:32

Ресен

Состојба на предмет
Нов

Bateriska nozica za kroenje
21v / 2000ah
-32mm/25mm
2 baterii polnac

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Се продава од:

Resen
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Maxpuls pumpa za voda na benzin 3100w

9499 €

Maxpuls Pumpa za voda na benzin 3.8kw 1000l/1min

9999 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам