1 / 12
OPEL ASTRA 1,4 BENZIN 101 KS 2010 GOD PERFEKTNA !
5.250 €
Цената е фиксна
07.08.2022 17:17

Кочани / Кочани

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2010

Гориво:

Бензин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

OPEL ASTRA 1,4 BENZIN 101 KS 2010 GOD PERFEKTNA !
- SEGA UVEZENA OD ITALIJA SO MNOGU OPREMA
- PLATENO E CARINA I HOMOLOGACIJA
- REALNI 180000 KM SO SERVISNA ISTORIJA
- 2 KLUCA
- BEZ NIKAKVI ZAMENI !!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

SUPERAVTO
Потврден огласувач
070 278 900
Испрати Е-маил до огласувачот

OPEL ASTRA 1,4 BENZIN 101 KS 2010 GOD PERFEKTNA !

5250 €

NISSAN QASHQAI FACELIFT 1,5 DCI 110 KS 2012 PERFEKTEN !!!

8650 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам