1 / 12
OPEL MERIVA 1,3 CDTI 95 KS 2012 SAMO 132.000 KM KAKO NOVA !
5.450 €
Цената е фиксна
07.08.2022 17:17

Кочани / Кочани

Марка:

Opel

Модел:

Meriva

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

70 kw / 95 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

OPEL MERIVA B 1,3 CDTI SO 95 KS OD 2012 GOD SEGA UVEZENA OD ITALIJA SO MNOGU OPREMA
- SAMO 132.000 KM MOZE DA SI PROVERITE KADE SAKATE IMATE BR NA SASIJA I BR NA ITALIJANSKA TABLICA
- PLATENO E CARINA I HOMOLOGACIJA
- KOMPLETNO SERVISIRANA SEGA SMENETO KOMPLET SET NOVO LANCE PLUS ULJE I SITE FILTRI !!
- PALI VOZI
- BEZ NIKAKVI ZAMENI !!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

SUPERAVTO
Потврден огласувач
070 278 900
Испрати Е-маил до огласувачот

OPEL MERIVA 1,3 CDTI 95 KS 2012 SAMO 132.000 KM KAKO NOVA !

5450 €

FORD FIESTA 1,4 TDCI 2010 TITANIUM MAKS OPREMA !

4350 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам