1 / 12
NISSAN QASHQAI FACELIFT 1,5 DCI 110 KS 2012 PERFEKTEN !!!
8.650 €
Цената е фиксна
8.950 €
07.08.2022 17:18

Кочани / Кочани

Марка:

Nissan

Модел:

Qashqai

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

NISSAN QASHQAI FACELIFT 1,5 DCI 110 KS 2012 PERFEKTEN !!!
- EURO 5B MOTOR ! NAJEKONOMICEN !
- SEGA UVEZEN OD ITALIJA SO MNOGU OPREMA:
- REALNI KILOMETRI *** 2 KLUCA *** ANDROID NAVI ***
- PLATENO E CARINA I HOMOLOGACIJA
- BEZ NIKAKVI ZAMENI !!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

SUPERAVTO
Потврден огласувач
070 278 900
Испрати Е-маил до огласувачот

OPEL CORSA 1,3 CDTI 95 KS ECOFLEX FACELIFT 2011 !

4700 €

PEUGEOT 308 1,6 HDI 110 KS FACELIFT 2010 MK TABLI EXTRA !

4650 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам