1 / 1
TOTAL masina pod pritisok za perenje wap 150bari-1800w
6.250 МКД
21.08.2022 12:56

Ресен

Состојба на предмет
Нов

МОЌНОСТ: 1800 W
НАПОН: 220-240V ~ 50Hz
МОТОР СО ЧЕТКИЦИ
Max. ПРИТИСОК: 110-150 Bar
ПРОТОК НА ВОДА 6.0 lt / min
АВТОМАТСКИ ЗАСТАНУВА
ВКЛУЧЕНИ 1 ПИШТОЛ ,1 ЦРЕВО
1 ШИШЕ ЗА ДЕТЕРГЕНТ
12 месеци гаранција

Категорија: Дом и Градина / Градина / Градинарски алат и машини

Се продава од:

Resen
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Unistuvac na granki уништувач на гранки 2400w

6650 МКД

TOTAL Elektricen trimer 350w kosacka so zila novi

2199 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам