1 / 12
PEUGEOT 308 1,6 HDI 110 KS FACELIFT 2010 MK TABLI EXTRA !
4.550 €
Цената е фиксна
4.850 €
26.09.2022 09:27

Кочани / Кочани

Марка:

Peugeot

Модел:

308

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

PEUGEOT 308 1,6 HDI 110 KS FACELIFT 2010 MK TABLI EXTRA !
- FULL OPREMA
- KOMPLET SERVISIRANO
- MK TABLI
- 2 KLUCA
- BEZ NIKAKVI ZAMENI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

SUPERAVTO
Потврден огласувач
070 278 900
Испрати Е-маил до огласувачот

VW GOLF 1,6 TDI 105 KS SPORTLINE PERFEKTEN !

7250 €

OPEL CORSA 1,3 CDTI 95 KS ECOFLEX FACELIFT 2011 !

4550 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам