1 / 1
Unistuvac na granki уништувач на гранки 2400w
6.650 МКД
03.10.2022 21:14

Ресен

Состојба на предмет
Нов

Unishtuvac na granki
2400w
4500R/Min
40mm

Категорија: Дом и Градина / Градина / Градинарски алат и машини

Се продава од:

Железарија алати машини се за вашиот дом и работилница
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Secilo za trimer мач за жива ограда за тример dotakot

2650 МКД

Secilo za trimer motorna pila za trimer МОТОРНА ЗА ТРИМЕР

1999 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам