1 / 10
KUKA VO NOVO LISICE
460.000 €
04.05.2023 23:16

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

6

Квадратура:

502 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

2186 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

NOVO LISICE

Se prodava moderna kuka vo Novo Lisice koja ima plac od 2186 m2 i vkupna kvadratura od 504 m2 od koj 273 m2 se stanben del, 38 m2 balkoni i 191 m2 pomosni prostorii. Kukata e na 2 sprata i ima 5 spalni sobi, 3 kupatila, 2 kujni so dnevni sobi, garderober, utiliti, podrum i podzemna garaza. Kukata ima i letnikovec i balkon.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

Недвижности 24
Потврден огласувач
071355666
Испрати Е-маил до огласувачот

KUKA VO NOVO LISICE

460000 €

KUKA VO GJORCE PETROV 2

40000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам