1 / 5
KUKA VO GJORCE PETROV
42.000 €
Денес 00:13

Ѓорче Петров / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

34 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Струја

Дворна површина:

486 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

GJORCE PETROV

Se prodava edinecna kuka vo Gjorce Petrov vo blizina na Sante Plus Bolnicata vo neposredna blizina na kej na r.Vardar. Kukata e vo sostojba za renoviranje i ima kujna so dnevna, kupatilo i spalna soba. Placot e so vkupna golemina od 486 m2.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

Недвижности 24
Потврден огласувач
071355666
Испрати Е-маил до огласувачот

KUKA VO SOPISTE

149000 €

KUKA VO GJORCE PETROV

42000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам