Logo

Prodavam 3 placa vo s. dolno palciste 3700m2, 1200m2 i 700

Број на оглас: 1007832 | Објавен на: 04.07.2020, 08:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 5600 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Prodavam 3 placa Suma vo s. dolno palciste Tetovo 3700m2, 1200m2 i 700m2 gradezna zona

 Тетово    Општина:Боговиње

Прати Е-Маил

 ime

Потврден огласувач