Logo

-MENJAC-vw pasat 1.9 tdi 131 ks.2001 g.

Број на оглас: 1012543 | Објавен на: 07.05.2018, 17:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: passat

Tип на делови: Менувачи

Цена: 120 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


menjac za pasat 5 1.9 tdi 131 ks.2000g.do 2004g. i za audi a4 1.9 tdi 131 ks.od 2001g.do 2004g.

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 delcevo

Потврден огласувач