Logo

Med

Број на оглас: 1012656 | Објавен на: 30.03.2020, 23:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Вид на оглас: Се продава


Продавам:
- ливадски мед
- мед во саке
- мед со полен
- полен
- бронхи мед
- мед со матичен млеч
- матичен млеч
- прополис и прополисни капки (30%)
- Продажба на мед на големо и мало
Prakam po kargo

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач