Logo

Апартмани во Крушево ***

Број на оглас: 1013690 | Објавен на: 20.02.2020, 15:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 70 m²

Греење: Централо

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се продава


Апармани категоризирани со 3(три) ѕвезди комплетно опремени,секој со посебна кујна и капатило,парно греење,ТV-кабловска во секоја просторија,WI-FI,сопствен паркинг...
Тел. 070/299-496

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Marjana

Потврден огласувач