Logo

Cetirikreveten apartman - Vince Apartmani-do zicarnicata

Број на оглас: 1014670 | Објавен на: 12.02.2020, 17:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 32 m²

Спрат: 1

Греење: Струја

Цена: 1 МКД

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се продава


Sloboden cetirikreveten apartman, so sopstvena kujna, kupatilo, TV i internet.

Sloboden od 19ti Januari
 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Ѓоко

Потврден огласувач