Logo

Aluminski Bandazi Felni original ENZO 5x100 6,5x15 ET35

Број на оглас: 1017019 | Објавен на: 12.09.2019, 13:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 220 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Aluminski Bandazi Felni original ENZO
-5x100
-6,5x15 ET35

odgovaraat za Golf 4, Audi A3, Skoda, Seat

-078 891111

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач