Logo

MUZICKA KADIFENA ZELKA STO PROEKTIRA ZVEZDENO NEBO ZA DECA

Број на оглас: 1024033 | Објавен на: 29.03.2017, 10:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Забавни игри и Играчки / Останато

Вид на оглас: Се продава


За подетални информации погледнете ја страната - www.vidikupi.webatu.com
Достава на рака или по карго.Музичка волшебна кадифена желка што проектира звездено небо.Кадифената желка проектира шарени звезди на зидовите од вашата соба.Можност да изберете една од четирите мелодии и изберете една од четирите бои на звезди(плава,жолта,зелена и црвена) или одберете самата да ви ги менува боите,и со тоа ја трансформира вашата соба во едно магично,мирно и волшебно опкружување.Се заедно добивате тивка и релаксирачка средина која помага на децата од сите возрасти во мирно спиење и го олеснува детскиот страв од темница.
Карактеристики:
-Можност за избор на 4 релаксирачки мелодии
-Избор на бои(рачно или автоматски)
-Автоматско искључување после 60мин.работење
-Користи три ААА батерии(не се вкључени во пакетот)
-Користи кабел USB како напојување
-Користи адаптер за 220в
-Големина 350x185x90мм

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 marjan

Потврден огласувач