Logo

Плацеви

Број на оглас: 1035297 | Објавен на: 01.01.2019, 18:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 4000 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 15.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Се продаваат 6 плацеви на една локација во с. Логоварди кое се наоѓа на 5 км од Битола на патот за РЕК Битола.

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Ѓорги

Потврден огласувач