Logo

КУЌА ЗА ТУРИСТИ ВО КРУШЕВО

Број на оглас: 1037728 | Објавен на: 25.03.2017, 13:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 100

Спрат: 1

Греење: Друго

Цена: 400 МКД Цената не е фиксна 450 МКД

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се продава


Куќата се наоѓа меѓу центарот и жичарницата. Има приземје и спрат. На спратот има три соби со посебни купатила, кабелска ТВ, интернет и заедничка кујна. Загревањето е со парно греење.
Во приземјето има апартман ( трокреветна соба, кујна и купатило) кабелска ТВ, загревање со печка Магма на дрва.
Во дворот има вградена скара.

ТЕЛ. ЗА КОНТАКТ: 070/355-817
076/485-444

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Snezana

Потврден огласувач