Logo

678378 MALOSSI PRIMARY GEARS HTQ z13/35 - PEUGEOT JETFORCE

Број на оглас: 1038851 | Објавен на: 19.04.2018, 17:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.700 МКД

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Резервни делови / Менувачи

Вид на оглас: Се продава


678378 MALOSSI PRIMARY GEARS HTQ z13/35 - PEUGEOT JETFORCE

678378 Зупчаници пренос Malossi z13/35 (примарни) - овозможуваат поголема крајна брзина.

Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
достава за 1 ден низ цела Македонија, плаќање при превземање

facebook.com/motopartsi
VIBER 078 216258
SKYPE: motoparts.com.mk
info@motoparts.com.mk
www.motoparts.com.mk

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 ДЕЛОВИ ЗА МОТОРИ И СКУТЕРИ - ВЕЛЕС

Потврден огласувач