Logo

KAWASAKI ZX 6R VO DELOVI

Број на оглас: 1050844 | Објавен на: 23.04.2018, 21:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Kawasaki

Вид: Спортски

Година: 1998

Модел: ZX 6R

Цена: 1 МКД

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


masina ram plastiki zadna vila so bandas se prodadeni

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 EMIL

Потврден огласувач