Logo

НОВИ АВТОРАДИА БЕЗ CD ,FM,USB,SD,AUX,WMA,MP3 ЗА СМЕШНИ ЦЕНИ!

Број на оглас: 1050913 | Објавен на: 24.09.2019, 08:02
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.100 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / DVD/ CD/MP3/MP4 плеери

Вид на оглас: Се продава


Внимателно погледајте ги сликите и текстот!
Цената е фиксна и е во зависност од моделите а сите модели имаат USB,SD,AUX,BLUTUT:
Модел број 1:

4х35 вати со мал LCD екран во неколку бои****ДВЕ USB порти***
со БЛУТУТ,SD,AUX,опции и подесувања,одлична излезна моќ!
ЦЕНА: 1200 ДЕНАРИ!!!!

Модел број 2:

4х40 вати,команди на ДОПИР****БЛУТУТ****голем LCD дисплеj
,SD,AUX,опции,подесувања,одлична излезна моќ!
ЦЕНА: 1500 денари!!!!

Модел број 3:

4х35 вати со поголем LCD екран во неколку бои****БЛУТУТ***
едно USB,SD,AUX,опции и подесувања и одлична излезна моќ!
ЦЕНА: 1100 ДЕНАРИ!!!!
https://www.youtube.com/watch?v=aZcTh1erPmw&t=40

Модел број 4:

4х50 вати,МУЛТИМЕДИА,ДВД,БЛУТУТ,голем LCD ЕКРАН,
SD,AUX,осветлување во многу променливи нијанси на бои,сите можни подесувања,одличен модерен дизајн и изглед,огромна излезна моќ,со еден збор ТОП МОДЕЛ.
ЦЕНА: 2500 ДЕНАРИ!!!!

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  Љупчо

Потврден огласувач