Logo

Електромотор

Број на оглас: 1052753 | Објавен на: 09.08.2015, 13:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 € Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


Cе продава трофазен електромотор 11 KW во исправна состојба, 1450 обрати.

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 ilco

Потврден огласувач