Logo

Mercedes C270

Број на оглас: 1054370 | Објавен на: 05.04.2020, 13:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 270

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Останато

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Mercedes C270 CDI Kolata e vo odlicna sostojba so full oprema.... Vrede da se vide..!! Registrirana cela godina 2019

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач