Logo

Se prodava Komprsor

Број на оглас: 1068416 | Објавен на: 23.04.2018, 10:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Работилница и Алатник

Вид на оглас: Се продава


Kompresorot e so dve boci 50+50l so dve glavi i el.motor od 1.1kw.

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Trajan

Потврден огласувач