Logo

Aluminski Bandazi 17

Број на оглас: 1068594 | Објавен на: 11.07.2017, 08:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 €

Категорија: Моторни Возила

Вид на оглас: Се продава


Prodavam polovni aluminski bandasi 17 7.5 Cola 5 x 110. Za Opel. mercedes audi, BMW skoda Golf 5 Seat

Огласи од: Florim

Florim

Кичево

Станете Премиум член

 Кичево

Прати Е-Маил

 Florim

Потврден огласувач