Logo

Сончеви колектори

Број на оглас: 1072210 | Објавен на: 10.03.2019, 14:09
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Про Солар технолоџис за сезона 2019 изврши попусти на сите видови сончеви колектори.
Со секој вграден сончев колектор добивате документи за субвенционирање.
24/7 Подршка.
Работиме низ цела Македонија

  Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

  Про Солар технолоџис (претпријатие)

Потврден огласувач