Logo

П Р О М О Ц И Ј А!!! Обични и Лакоста маици за печатење!!!

Број на оглас: 1075220 | Објавен на: 21.11.2018, 16:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Останато

Вид на оглас: Се продава


Обични маици на краток ракав над 100 броја - 99 денари!!!
Лакоста маици на краток ракав над 100 броја - 189 денари!!!
EXTRA Квалитет!!!

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Dragan

Потврден огласувач