Logo

EXTRA moderni casovnici so meko silikonsko remce i cirkoni

Број на оглас: 1075825 | Објавен на: 24.01.2018, 03:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Женски / Модни часовници

Вид на оглас: Се продава


РАСПРОДАЖБА ! ! !
Цена за парче 300,00 денари!!!
Цена за две 500,00 денари!!!

Саатот е со екстра меко и нежно силиконско ремче чиј допир потсеќа на свила. Гламурот се зголемува со прекрасниот отсјај на кристалните камчиња.
Побрзајте порачајте си ја омилената боја бидејќи има по едно парче од секоја.
Цена 450 денари.
Два за 750 денари.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Купи онлајн

Потврден огласувач