Logo

IZDAVAM NOV NAMESTEN STAN DO UNIVERZITET KIRIL i METODI

Број на оглас: 1078232 | Објавен на: 06.05.2017, 07:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 50 m²

Греење: Струја

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Година на градба: 2009

Број на балкони: Нема

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Запад

Адреса: Krste misirkov 76

Цена: 180 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Kaj avtobuska bitpazar

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 mentor

Потврден огласувач