Logo

Apartman Tiffany Ohrid

Број на оглас: 1081780 | Објавен на: 13.08.2018, 12:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 49 m²

Греење: Струја

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација: Североисток

Адреса: Bogomilska 1 Ohrid

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Апартманот се наоѓа во центарот на Охрид за максимум 5 особи! Се наоѓа во нова зграда на 2 кат со лифт!
Поседува, спална соба, дневна соба со трпезариска маса, комплетно опремена кујна, балкон, клима, каб.ТВ,DVD Player, интернет,машина за перење алишта, сопствен паркинг итн...
Слободен термин од 31.08.2018

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Ljupco

Потврден огласувач