Logo

фризерска и козметичка опрема

Број на оглас: 1082057 | Објавен на: 30.01.2018, 09:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / За Фризерски салони/Козметичка нега

Вид на оглас: Се продава


КОМПЛЕТ ФРИЗЕРСКА И КОЗМЕТИЧКА ОПРЕМА,АЛАТ ИНВЕНТАР И ПОТРОШЕН МАТЕРЈАЛ ОД СИТЕ СВЕТСКИ БРЕНДОВИ,ДИРЕКНИ УВОЗНИИЦИ НА ЦЕЛИОТ АСОРТИМАН

 divna

Потврден огласувач