Logo

Bager JCB

Број на оглас: 1083396 | Објавен на: 10.01.2017, 22:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 27.500 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


Bager JCB 4cx 1998 godina, vo odlicna sostojba. 6000h viluski, instalacija za pikamer,

 Тетово    Општина: Јегуновце

Прати Е-Маил

 Далибор

Потврден огласувач