Logo

mikser i plinska pecka

Број на оглас: 1084621 | Објавен на: 09.01.2019, 17:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Храна и готвење / Леб - бели печива

Вид на оглас: Се продава


plinska pecka cena12000

 Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

 Trajan

Потврден огласувач