Logo

ЦИСТЕРНА 2800 литри

Број на оглас: 1085541 | Објавен на: 29.06.2017, 11:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Останато

Вид на оглас: Се продава


Метална цистерна, со мерач од страната и со испуст. 2800 litri.

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Vasko

Потврден огласувач