Logo

KANALSKI TURBINI I GREJNI TELA!!!! ITNO!!!!

Број на оглас: 1087489 | Објавен на: 25.07.2018, 17:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Клима уреди

Вид на оглас: Се продава


СЕ ПРОДАВААТ ТУРБИНИ СО МОТОР КАНАЛСКИ ЗА ИЗДУВУВАЊЕ И УСИСУВАЊЕ КОИ МОЖАТ ДА СЕ УПОТРЕБУВААТ ВО ИНДУСТРИЈА,ТОПЛЕЊЕ НА ГОЛЕМИ ХАЛИ,КОМОРИ ЗА ШПРИЦАЊЕ,ПЕСКАРЕЊЕ,ПИЛАНИ,КОМОРИ ЗА СУШЕЊЕ НА ДРВО ВО ИНДУСТРИЈА ЗА ПЕЧУРКИ,ПИПЕРКИ И ДРУГИ НАМЕНИ !!!!! ХРВАТСКО ПРОИЗВОДСТВО !!!! ЗАЕДНО СО ГРЕЈНИ ТЕЛА
tel.075/275 373;

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 dejan