Logo

Sedista za kola i transporteri

Број на оглас: 1090548 | Објавен на: 14.08.2019, 07:26
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 10 МКД

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Седишта за кола

Вид на оглас: Се продава


Cangaroo,Chipolino,Chicco,Brevi,Free-On detski sedista za kola i transporteri.
Prakame po kargo niz cela Makedonija.Na meil ne odgovaram.
Facebook-butik za deca dajana.

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  Zoran

Потврден огласувач