Logo

PLAC VO PUKOVSKO KUMANOVO

Број на оглас: 1092592 | Објавен на: 22.04.2019, 14:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 2000 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


PLAC VO PUKOVSKO KUMANOVO 2000
m2 vo gradezen region moze i da se deli po parceli se naoga do asvalten pat
cena po dogovor vo zavisnost od goleminata na parcelata

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 martin

Потврден огласувач