1 / 12
Kazan-Kazani za rakija
1 МКД
08.05.2021 12:21

Крушево / Крушево

Состојба на предмет
Нов

izrabotuvam novi i vrsam sekakva popravka na stari kazani

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Занаетчиска дејност

Се продава од:

Санде Мојчески
kiro fetak 26
Потврден огласувач
076466125.
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам