Logo

deloven prostor na dva sprata 200 m2 i plac 500m2

Број на оглас: 1119015 | Објавен на: 19.06.2018, 03:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 200 m²

Спрат: 2

Греење: Нема

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се продава


deloven prostor 200 m2 na dva sprata plac 500m2 dukanot e na glavna ulica vo demir hisar ekstra cena

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач