Logo

bishon frise

Број на оглас: 1119118 | Објавен на: 20.05.2018, 22:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 350 €
Цената е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава


кутриња со педигре, вакцинирани ..не се митарат и не мирисаат.можат да се видат во нашата одгледувачница во Волково


 Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 оливер

Потврден огласувач