Logo

Состави по македонски јазик

Број на оглас: 1119214 | Објавен на: 12.02.2019, 10:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Услуги, Сервисери / Образование, Едукација / Останато

Вид на оглас: Се продава


Пишување на состави по македонски јазик за писмена работа или есеи на било која тема за било која возраст во краток временски рок и според професионални стандарди. МЕИЛ: t.g.sem@outlook.com Доколку сте во можност контактирањето нека биде по меил, одговараме во најбрз можен рок.
Цената е , по договор.

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 petar

Потврден огласувач