Logo

Snowboard BURTON KOMLET SO VEZOVI EFTINOOOOO

Број на оглас: 1120231 | Објавен на: 11.01.2017, 20:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 90 €
Цената не е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM BURTON Snowboard KOMLET SO VEZOVI EFTINOOOOO MNOGU SOCUVAN KAKO NOV NE E GREBNAT VIDI SLIKI 6000 den

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Zika