Logo

Snowboard KOMPLET SO VEZOVI EFTINOOOOO

Број на оглас: 1120427 | Објавен на: 11.01.2017, 20:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


Snowboard KOMPLET SO VEZOVI EFTINOOOOO MNOGU KVALITETEN SUPER CENA

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Zika